Turpinās sadarbība ar Rīgas Stradiņa Universitāti
07.12.2016.

Turpinot sadarboties ar Latvijas augstskolām, 2. decembrī Daugavpils 3. vidusskolā notika tikšanās seminārs ar RSU pārstāvjiem. 

Seminārā piedalījās 48 vidusskolēni no 10. un 12. klases, kas vēlās saistīt savu turpmāko dzīvi ar medicīnu. Šī universitāte ir populāra mūsu absolventu vidū, jaunieši mērķtiecīgi tiecas iekļūt budžeta vietās. Semināru vadīja RSU studentes, kas šobrīd mācās augstskolā. Tika pastāstīts par izglītības procesu, programmām, fakultātēm, iestāšanās noteikumiem. Semināra vadītāji ar savu prezentāciju vēlējās piesaistīt nākamos studentus un parādīt to, ka studēt RSU tas ir izaicinoši un perspektīvi.

Vērtīgākā informācija pasākuma laikā bijā tā, ka studenti pastāstīja par mācību iestādi, raugoties uz visu ar „studenta acīm”. ­­­­­Izklāstīja gan par to, kas jāievēro jau tagad mācoties skolā, gan par studentu dzīvi kopmītnēs, par sesijas laiku, gan par iespējām ārpus mācību procesa. Mūsu skolēni saņēma atbildes uz visiem saviem jautājumiem, kā arī RSU pārstāvji sagatavoja informatīvos bukletus skolēniem.

Vēlamies teikt lielu paldies Rīgas Stradiņa universitātei par to, ka bija iespēja rīkot tikšanos mūsu skolas telpās. ­­

DSC_0010_

DSC_0015_

DSC_0023_

Informāciju sagatavoja

pedagoģe-karjeras konsultante Ināra Jasvina

un latviešu valodas skolotāja Santa Maskaļova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola