Rīgas Stradiņa universitātē
13.04.2017.

Ikgadēji mūsu skolas absolventi veiksmīgi sāk mācības 

Rīgas Stradiņa universitātē. Daudziem jauniešiem šī ceļa sākums ir tieši ikgadējā Atvērto durvju diena. To apmeklē topošie studenti, lai klātienē saņemtu atbildes uz jautājumiem par studiju iespējām, pašām studijām, uzņemšanu un sadzīvi Rīgas Stradiņa universitātē.

12.a klases meitenes dalījās iespaidos par šo interesantu pasākumu, pastāstīja, ka šogad Atvērto durvju dienā bija iespējas uzzināt visu par studijām un studiju programmām, tiekoties ar studentiem, mācībspēkiem, absolventiem un pat darba devējiem, iepazīties ar mūsdienīgi aprīkotām preklīnikas telpam un laboratorijam, iepazīst universitātes vidi, dodoties ekskursijās un tiekoties ar studentu organizāciju pārstāvjiem, apmeklēt Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru – apskati un izmēģini iekārtas un laboratorijas, kur studijās gūsi pirmās praktiskās iemaņas, doties ekskursijā pa Anatomijas un antropoloģijas institūtu (AAI) jeb anatomikumu un izpētīt cilvēka ķermeni uz Baltijā pirmā digitālā anatomijas galda.

Visinteresantāk bija organizēti pasākumi Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, kur meitenes patstāvīgi veica dzirdes pārbaudi, izmēģināja klīniskas manipulācijas un veica injekcijas cilvēka simulātorā. Meitenes uzzināja daudz lietderīgas informācijas, kas pastiprināja velmi iestāties šajā universitātē.

 

Informāciju sagatavoja:

Ināra Jasvina un

12.a klases skolnieces

V.Grincevičute un D. Kuznecova 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola