Pasākuma „Pavārs. Veselība. Karjera.” ietvaros Rimi konkurss „Gardēžu klase”
20.04.2017.

ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 

2.aprīlī 6.b klase skolas pasākuma „Pavārs". Veselība. Karjera. ” ietvaros, pieteicās Rimi konkursam „Gardēžu klase”.

Konkursa mērķis ir iepazīstināt bērnus ar pavāra profesijas pasauli, izglītot Latvijas skolu jauniešus par veselīgu un sabalansētu uzturu, kā arī motivēt viņus ikdienā gatavot veselīgas maltītes.

Konkursa pirmajā kārtā klase iesniedza aizpildītu anketu, kurā ir atbildējuši uz 10 vispārīgiem jautājumiem par veselīgu uzturu.

Visus atlases kārtā iesniegtos pieteikumus vērtēja Latvijā zināmi pavāri un ēst gatavošanas eksperti – „Rimi Gardēži”.

 No 269 pieteiktajām klasēm no visas Latvijas izvēlējās tikai 30 klases, kas minētajā anketā vispareizāk atbildējusi uz jautājumiem.

Mūsu skolas 6.b klase bija viena no tām!

12.aprīlī skolā notika Rimi konkursa pusfināls.

Pusfināla ietvaros klase saņēma produktu grozu 50 eiro vērtībā no „Rimi Latvija”. Uzdevums bija izvēlēties produktus no piedāvātajiem un kopīgi pagatavot vienu veselīgas maltīti, iemūžinot gatavošanas procesu un gala rezultātu foto vai video.

Pēc konkursa noteikumiem pusfinālistiem ir iespēja pretendēt ne tikai uz konkursa galveno balvu „Rimi ” dāvanu karti 150 eiro vērtībā, bet arī uz līdzjutēju simpātiju balvu 100 eiro vērtībā.

Līdzjutēju simpātiju balvu no „Rimi Latvija”  neatkarīgi no tā vai klase iekļūst finālā, saņems klase, kuras pusfināla video vizualizācija Facebook laika posmā no 4.aprīļa līdz 12.maijam izdosies iegūt visvairāk facebook lietotāju reakciju „like” un „share”.

(Lai atbalstītu Daugavpils 3.vidusskolas 6.b klasi: atvērt facebook.com savu lapu -> atrast Rimi Bērniem lapu-> uzspiest uz video -> tur, kur konkurss "Gardēžu klase" pusfinālisti ->jāatrod Daugavpils 3.vidusskolu 6.b klases video -> uzspiediet lūdzu PATĪK un IZPLATĪT!  Paldies.)

Konkursa finālā iekļūs 10 prasmīgākās, zinošākās un radošākās klases.

Mūsu 6.b klase ir viena no tām!

Konkursa fināls norisināsies 2.maijā. Finālā „Rimi Gardēži” dodas pie mums uz skolu un īpašā meistarklasē mācīs un iedvesmos bērnus gatavot veselīgas maltītes, kā arī izstāstīs bērniem par izglītības iespējām pavāra profesijā Latvijā.  

Meistarklases laikā klase ne tikai gatavos veselīgu maltīti kopā ar „Rimi Gardežiem”, bet ar 2 interaktīvu uzdevumu palīdzību iegūs papildus zināšanas par pavāra profesiju un veselīgu uzturu.

Konkursa noslēgumā 3 entuziastiskākās un meistarīgākās klases, kurām visveiksmīgāk būs izdevies apliecināt savas zināšanas, saņems Rimi dāvanu karti 150 eiro vērtībā. Dāvanu kartes klases varēs izmantot, lai klases vakarā galdā celtu veselīgu mielastu vai sarīkotu neaizmirstamu pikniku klases ekskursijā.

 

Informāciju sagatavoja:

Karjeras konsultants

Veronika Krūmgolde

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola