Latvijas skolas soma
Iluzionisma teātris un mistērijas

SkolasSoma

                Cilvēkus visos laikos ir aizrāvis viss noslēpumainais, mistiskais un maģiskais. Arī mūsdienās maģija, burvju mākslinieki un viņu rādītie triki ir populāri un ieņem noteiktu nišu mākslas pasaulē. Pateicoties iniciatīvai "Skolas soma", 9.b, 8.c un 7.a klases skolēniem bija dota iespēja pavērt vaļā mistiskās skatuves priekškaru un ieskatīties maģiskās mistērijas pasaulē.

                Notikuma gaidās 9.b klases skolēni sagatavoja krustvārdu mīklu prāta asināšanai saviem jaunākajiem skolas biedriem no 8.c un 7.a klases, ar kuru viņi teicami tika galā.

                Virtuālās ekskursijas laikā varēja izsekot iluzionisma mākslas līkločiem no pagātnes līdz mūsdienām, izmēģināt savas burvju mākslinieka spējas, iemācīties atjautīgu triku, uzzināt daudz interesanta par pasaulē un Latvijā populāriem iluzionistiem jeb burvju māksliniekiem.

Lasīt tālāk...
 
Iluzionisma teātra un muzeja "Mystero" attālinātais apmeklējums

Skolas_soma_logo

"Iluzionisma muzejs un teātris “Mystero” ir vieta, kur ļauties brīnumam”. Šo brīnumaino vietu Rīgā izveidoja iluzionisti Dace, Enriko un Dante Pecolli.

Š.g. 23.aprīlī mums, 9.a klases skolēniem, iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros tika piedāvāta iespēja virtuāli apmeklēt šo teātri.

Iluzionisms

Lasīt tālāk...
 
Izrādes “Cīrulīši” apmeklējums attālināti

Skolas_soma_logo

Š.g. 19.aprīlī mēs, 10.plūsmas skolēni, iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros attālināti apmeklējām Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Cīrulīši”.

“Cīrulīši” ir viens no populārākajiem H.Gulbja literārajiem darbiem, kurā autors risinājis latviešu rakstniecībā tradicionāli nozīmīgo motīvu par mājām, to saglabāšanu vai atstāšanu, ar to saistītajām izvēles grūtībām.

Lasīt tālāk...
 
Skola pirms daudziem gadiem un tagad – kura labāka?

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 4.klašu skolēni 13.-15.aprīlī apmeklēja tiešsaistes pasākumu “Senā skola”.

Ievadnodarbībā tika apskatītas agrāko laiku skolas un klašu fotogrāfijas no skolēnu ģimenes albumiem, kā arī skolēnu zīmējumi, kas tapa, uzklausot vecāku un vecvecāku stāstīto. Stundā bērni uzklausīja stāstus par mācību priekšmetiem un mācību piederumiem senos laikos, un varēja šo informāciju salīdzināt ar mūsdienu stundu sarakstu un skolas somas saturu.

SenSkola_1

Lasīt tālāk...
 
"Kino visiem un visur Latvijā"

Skolas_soma_logo

   Daugavpils 3. vidusskolas 1.-12. klašu skolēniem šajā semestrī bija lieliska iespēja mācību procesā izmantot latviešu kinofilmas, kuras piedāvā LKS projekta kinolektorijs "Kino visiem un visur Latvijā" kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros. Tā deva iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norises, tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas, un kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 12
Daugavpils 3. vidusskola